Ky artikull ka skaduar!

Bicikleta per Femije qe nga 3500 Lek

klinikaeuromedica

Eco Bicycle Shop prezanton ofertën e javës Biçikletë për fëmijë 3500 lekë dhe do të merrni një helmetë falas, për sigurinë e fëmijës tuaj gjatë pedalimit.


Vendndodhja: Tiranë

 Eco Bicycle Shop prezanton ofertën e javës Biçikletë për fëmijë 3500 lekë dhe do të merrni një helmetë falas, për sigurinë e fëmijës tuaj gjatë pedalimit. 

Biçikletat janë të markave më të mira amerikane dhe të përmasave të ndryshme, të përshtatshme për të gjitha moshat. 


Mësoni fëmijën tuaj me një jetë aktive & të shëndetshme!

Tel. : +355 044502574

Cel. : 067 20 49164


Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


spitali
Alumil

Postuar nga: Eco Bicycle Shop
Data: 16/12/2011
ikub#: 1112160048
Shfleto artikuj te tjere per: BICIKLETA, FEMIJE, OFERTE,
Reklame
Lot Restaurant


Reklame
Rfz

Reklame

Artikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al