Dizajn i kuzhinave moderne të bardha

klinikaeuromedica

Edhe pse kuzhinat me shumë ngjyra janë fuqishëm në trend, kuzhinat e bardha janë ende në modë. Kjo ngjyrë e përjetshme krijon një dekor tradicional të stilit të lartë.

Burimi: stylish eve

Për fansët e pastërtisë dhe qartësisë së të bardhës po ju paraqesim një koleksion modern të kuzhinave të bardha.Për të shmangur pamjen e ftohtë dhe të mërzitshme të së bardhës ku mobiljet, muret, madje dhe raftet janë të bardhë mund të përdorni perde ose pajisje dekorative shumëngjyrëshe për të gjallëruar ambientin. Ideja më e mirë për të arreduar kuzhinën e bardhë është të integrojë elemente druri në të. Gjithashtu në ambientet ku mbizotëron e bardha lulet dhe bimët jeshile duken shumë bukur.spitali
Alumil

Komente

Nuk ka asnje koment.
 • Emri:
   
  Email:
     
  Përmbajtja:
   
   
Postuar nga: o.zh
Data: 27/10/2013
ikub#: 1310270064
Shfleto artikuj te tjere per: BARDHE, DIZAJN, KUZHINA, MODERNE,
Reklame
Lot Restaurant

Artikuj te sponsorizuar

Reklame
Rfz

Reklame

Artikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al