Beder

Posto ne ikub.al

Si të evitojmë mashkullin e gabuar
5 shkaqe të panjohura të rënies së flokëve
Sonte me sytë nga qielli për SuperHënën!
Blog Botërori/Po ishte shkencë ekzakte, finalja pa histori!

Sherbimet me SMS


Pasi se është kritikuar ndjeshëm nga fansat në lidhje me klipin më të fundit "Puthe", Elvana Gjata nuk ka qëndruar në heshtje, ndërsa ka postuar një mesazh në Instagram.
Valbona Selimllari ka dëshmuar edhe më herët se është një amvisë e mirë, e ndërsa në shtëpi ajo gjen paqen e kërkuar.
Çështja e Lazaratit duket se nuk është mbyllur për Bes Kallakun, duke mbetur një kapitull i hapur.
Nora ka qene e ftuar ne një prej night club-eve te Dhërmiut, por me shume se sa linjat e saj është një tjetër arsye ajonte ka tërhequr me shume vemendjen e te pranishmeve.
Shikoni foton dhe do mahniteni kaq e re dhe kaq linja perfekte!

Kategorite
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al