Beder

Posto ne ikub.al

A e dini se...
Korfuz 4* All Inlcusive nga: 480€
Gjermani-Argjentinë 1-0, Gotze shpall Gjermaninë kampione Bote
Shqipëria, vendi i skllavëruar nga pisllëku

Sherbimet me SMS


Sipas revistës PlayBoy, femra më e bukur italiane në botë është cilësuar modelja Bianca Balti.
Një ushtar qe kishte disa kohe qe kishte shkuar ne Afganistan merr një letër nga e dashura e tij ku shkruhej…
Një javë më parë ajo i ka kërkuar divorcin bashkëshortit të saj Rick Salomon dhe mesa duket Anderson ka gjetur shpejt ngushëllim.
Këngëtarja nga Kosova Vesa Luma ka ndarë me fansat e saj në facebook, disa foto ku tregon se po shijon pushimet e saj në një mënyrë shumë ndryshe nga kolegët e saj këngëtarë dhe artistë.
Stina e verës detyrimisht të bën të kesh sa më pak rroba në trup por disa nga vajzat e showbiz janë ndierë më mirë pa gjë fare.

Kategorite
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al