Modelet dhe ngjyrat e flokëve për sezonin pranverë/verë 2013


Sezon i ri, tendenca te reja. Ja cilat janë disa nga me te preferuarat e sezonit.

Burimi: Terrafemina

aet

jpg" style="width: 467px; height: 375px; margin: 5px;" />
Reklame
Ventouris
Reklame
Chez Moi

Komente

Nuk ka asnje koment.
 • Emri:
   
  Email:
     
  Përmbajtja:
   
   
Postuar nga: at.k
Data: 05/04/2013
ikub#: 1304050152
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE FLOKESH, NGJYRA, PRANVERA, VERA,
Reklame

Artikuj te sponsorizuar

Reklame
Rfz

Reklame

Artikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2017 ikub.al