Ky artikull ka skaduar!

Ofrohet vend pune Parukiere

klinikaeuromedica

Me eksperience pune


Vendndodhja: Shqiperi
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Full Time
Industri: Berbere & sallon bukurie
Hierarkia e punes: Punonjes

Sallon KAMILA  kerkon te punesoje parukiere :

-Te kete eksperience pune te meparshme ne  Parukieri dhe  Estetik. 
 
 Te interesuarat te kontaktojne : +355 6964 71389
 
Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
spitali
Digicom

Postuar nga: ngolloshi
Data: 02/04/2013
ikub#: 1304020164
Shfleto artikuj te tjere per: OFERTE, PARUKIERE, PUNE,
Reklame
ventouris

Artikuj te sponsorizuarArtikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al