Back

Shitet apartament ne Rr."Perlat Rexhepi", pallati EDIL-AL

Ky artikull ka skaduar!

Apartamenti eshte  3+1+2 banjo dhe ndodhet ne katin e VII-te te pallatit. Cmimi i shitjes se pallatit eshte  1750 Euro/m2.

Te interresuarit te kontaktojne  ne Nr.Cel.: +355 6921 01016

 


Data postimit :14/03/2013
Ikub# :1303140027
Tags: APARTAMENT TIRANA
Lexuar :501 here

Detaje te tjera Komente Harta Artikuj te ngjashem
Share:
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Detaje te tjera

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Harta


Te ngjashem


Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Gallery

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al