Back

Shitet Lokal buze detit (Golem, Kompleksi Rio Palace)

Ky artikull ka skaduar!

 

Ne plazhin e Golemit tek kompleksi RIO Palace (ish Miami Beach),ne rreshtin e pare buze detit shitet lokal Bar Restorant Piceri me siperfaqe 270 m2 + 350 m2 verande. Veranda e mbuluar me tende druri + 2 dhoma gjumi + tualet , me konstruksion druri. Lokali eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht , kuzhina e kompletuar ne menyre bashkekohore me paisje teresisht profesionale. Mundesi per te vondosur shezllone perpara lokalit. Lokali eshte ne gjendje pune , me xhiro te garantuar e klientele te ngritur.
Cmimi 810000  (euro) i diskutueshem.
 
Per me teper informacion kontaktoni :
Cel. :+355 694444430      

Data postimit :13/03/2013
Ikub# :1303130107
Tags: GOLEM LOKAL
Lexuar :389 here

Detaje te tjera Komente Harta Artikuj te ngjashem
Share:
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Detaje te tjera

Siperfaqja:620
Tipi i monedhes:EURO
informacion kontakti:+355 694444430
Cmimi total:810000
Eshte vendosur cmimi total apo ai per m2?:Total

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Harta


Te ngjashem


Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Gallery

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al