• Ky artikull ka skaduar!

  Shitet Lokal buze detit (Golem, Kompleksi Rio Palace)


  Lokali eshte ne gjendje pune


  Siperfaqja(m²): 620


  Cmimi: 810000


  Monedha: EURO


  Cmimi i vendosur: Total


  Numri i kontaktit: +355 694444430


  Vendndodhja: Durrës


  Tipi i Transaksionit: Shes


  Agjencia: E papercaktuar


  Nr I Dhomave: e papercaktuar   

  Ne plazhin e Golemit tek kompleksi RIO Palace (ish Miami Beach),ne rreshtin e pare buze detit shitet lokal Bar Restorant Piceri me siperfaqe 270 m2 + 350 m2 verande. Veranda e mbuluar me tende druri + 2 dhoma gjumi + tualet , me konstruksion druri. Lokali eshte i mobiluar dhe i kompletuar totalisht , kuzhina e kompletuar ne menyre bashkekohore me paisje teresisht profesionale. Mundesi per te vondosur shezllone perpara lokalit. Lokali eshte ne gjendje pune , me xhiro te garantuar e klientele te ngritur.
  Cmimi 810000 (euro) i diskutueshem.
   
  Per me teper informacion kontaktoni :
  Cel. :+355 694444430      
  Komente


  • zeni: pash zotin a je normal cfar cmimi keni ki cmim nuk eshte as ne parajzen e zotit per da blej pash zotin  • Emri:
    
   Email:
      
   Përmbajtja:
    
      Postuar nga: jeta12

  Data: 13/03/2013

  ikub#: 1303130107

  Shfleto artikuj te tjere per: GOLEM, LOKAL,

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt

©2015 ikub.al