Ky artikull ka skaduar!

Kerkohet: Agjent Udhetimi

klinikaeuromedica

Ofrojme bileta udhetimi me te lirat ne treg per te gjithe boten, siguracione shendeti ne udhetim, aplikime per viza angleze, amerikane, kanadeze.


Vendndodhja: Tiranë
Lloji i punes: I Perhershem
Orari i punes: Part Time
Hierarkia e punes: Ekspert
Industri: Agjenci turistike & udhetimi

London Express kerkon te punesoje:

Agjente Udhetimi Part Time

- Ora 14:00 - 20:00

- Te kete eksperience mbi nje vit

- Te kete njohuri  te sistemit Amadeus dhe gjuhes Angleze

Te interesuarit te paraqiten cdo dite  nga ora 09:00 - 14:00

Adresa:

Rr. " Durresit", prane bllokut te Ambasadave Tirane

Nr.kontakti: 04 2273371

E-mail: express_london@yahoo.com

 

 

 

 

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
spitali
Digicom

Postuar nga: khoxha
Data: 13/03/2013
ikub#: 1303130039
Shfleto artikuj te tjere per: AGJENT UDHETIMI, PUNESIM,
Reklame
ventouris

Artikuj te sponsorizuarArtikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al