Ky artikull ka skaduar!

Ofrojme kurse pikture, vizatimi per femije te ciklit 9-vjecare

klinikaeuromedica

Kurset drejtohen nga nje mesuese dhe nje mesues te profilit perkates.


Vendndodhja: Durrës

 

Ofrojme kurse pikture, vizatimi dhe plastike per femije te ciklit 9-vjecare.
Cmimi:150 lek 60 minuta.
Kurset drejtohen nga nje mesuese dhe nje mesues te profilit perkates.
Ambjenti eshte komod dhe i kompletuara me pajisjet e nevojshme. 
Synimi jone, te rrisim ndjeshmerine artistike te femijes.
 
Adresa: Durres. Prane gjykates
Cel: 068 53 38 229
Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
spitali
BKT

Postuar nga: jeta12
Data: 22/02/2013
ikub#: 1302220132
Shfleto artikuj te tjere per: PIKTURE, VIZATIM,
Reklame
ventouris


Reklame
Raiffeisen


Artikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al