Back

Metoda me e Mire per te Mesuar Anglisht

Ky artikull ka skaduar!

LoBuS Services Ofron:

Metoda me e Mire per te Mesuar Anglisht dhe Gjuhe te Tjera...
Per Femije dhe Te Rritur
Mjafton qe ju te keni nje Kompjuter Ose Laptop dhe cdo gje
behet teper e thjesht... Rezultatet jan thjesht FANTASTIKE.

Ne pak kohe ju do mund te mesoni anglisht si asnjehere me pare.

Ne ofrojm setin e plote te Rosetta Stone per mesimin e gjuhes qe ju
deshironi duke mos pasur me nevoje qe te lini punet tuaja qe te shkoni
ne kurse te ndryshe por kur ju tju ndihet me e arsyeshme hapni kompjuterin
ose laptopin tuaj dhe mesoni gjuhen qe deshironi thjesht dhe pa komplekse.

Programi Rosetta Stone i testuar ane e mbane Globit ka dhene rezultate
mjaft efikase ne te gjitha gjuhet qe ai ofron.
dhe per nje kohe jo me shume se 6 muaj njerez nga te gjithe kontinentet kane arritur te pervetesojne gjuhen e deshiruar.

Pagesa teper e volitshme vetem 5000 lek (te reja) i gjithe Programi Rosetta Stone

Per porosi te gjuhes se deshiruar kontaktoni ne nr e cel: 0666066969 ose ne adresen e e-mail: tony@info.al
Jeni te Mirepritur.
 


Data postimit :07/11/2012
Ikub# :1211070048
Tags: ANGLISHT METODA
Lexuar :1,587 here

Detaje te tjera Komente Harta Artikuj te ngjashem
Share:
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Detaje te tjera

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Harta


Te ngjashem


Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Gallery

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al