Opss...Irina Shayk zbulon me shume se cduhet, ndersa shoqeron C.Ronaldon ne UEFA Champions League(Foto)

klinikaeuromedica

Modelja ruse Irina Shayk njihet per sfilimet e saj me te brendshme,duke bere promovimin firmave te ndryshme.

Burimi: Daily Mail

Por mesa duket kur behet fjale per jeten e perditshme ajo preferon te rrije pa recipeta.Keshtu 26-vjecarja modele mesa duket ka harruar te veshi recipeta,ndersa eshte duke shoqeruar te dashurin e saj Cristiano Ronaldo, ne nje eveniment sportiv te zhvilluar te enjten per campionet e liges UEFA ne Monte Carlo te Monakos.Ndersa eshte e ulur ne karriget e vipave, se bashku me Cristiano Ronaldon,duket se eshte shume e zene duke biseduar me te.E perqendruar tek biseda ajo nuk ka  vene re se xhaketa e saj e bardhe dhe shume e hapur perpara, ka zbuluar pa dashje pjesen e siperme te gjoksit.Kjo nuk i ka shpetuar objektivit te paparaceve.Megjithate ajo duket e veshur shume shik sebashku me te dashurin e saj e Cristiaono Ronaldo.Te dy jane veshur me kostum.Irina me kostum te bardhe,pa munguar aksesoret:vethet me gure dhe nje unaze e vendosur ne gishtin e mezit,gjithashtu me gure.Floket i ka te kapura thjesht topuz dhe nje makiazh te lehte.Ndersa Ronaldo me nje kostum te zi me kollare i cili duket mjaft elegant.,duke plotesuar panoramen e nje cifti simpatik dhe mjaft shik.

spitali
Digicom

Komente

Nuk ka asnje koment.
 • Emri:
   
  Email:
     
  Përmbajtja:
   
   
Postuar nga: ermal
Data: 31/08/2012
ikub#: 1208310038
Shfleto artikuj te tjere per: CRISTIANO RONALDO, IRINA SHAYK,
Reklame
ventouris

Artikuj te sponsorizuarArtikuj te ngjashem


Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al