Back

Si te lajme njollat e bojes se stilolapsit ?

macchia-inchiostroVeshjet e pambukut :

Duhet te vendosni poshte veshjes ku te ka rene njolla nje leter perthithese  me alkol te sterilizuar. Me pas lajeni veshjen.

Veshjet sintetike:

Hidhini trieline siper, ose perdorni nje pambuk(makiazhi) me uje dhe me leng limoni. Me pas laji te gjithen per te eliminuar cdo njolle.


Data postimit :06/04/2012
Ikub# :1204060111
Tags: BOJA NJOLLA
Lexuar :3,311 here

Detaje te tjera Komente Harta Artikuj te ngjashem
Share:
Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Detaje te tjera

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Harta


Te ngjashem


Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al

Gallery

Versioni i plote | Publicitet | Kontakt
©2014 ikub.al