Ky artikull ka skaduar!

Shitet dhome gjumi Gjermane


Ngjyre rover.


Vendndodhja: Tiranë

Dollap me pasqyre me shine, krevat 2x1.80, se bashku me komo dhe komodinat te bashkuara me krevatin.


Cmimi: 80.000 leke

Tel: 04 223 12 47

Cel: 069 21 04 148

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!


Vala Mar
Chez Moi

Postuar nga: aleda
Data: 26/08/2010
ikub#: 1008260024
Shfleto artikuj te tjere per: DHOME GJUMI, GJERMANE,
Reklame
Ventouris

Artikuj te sponsorizuar

Reklame
Rfz

ReklameReklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2017 ikub.al