Butik Alviero Martini 1a Classe

klinikaeuromedica

Eleganca dhe klasi i markës së mirënjohur italiane për printet me hartë, vjen në Shqipëri nëpërmjet distributorit ekskluziv, E&M Fashion Group. Alviero Martini 1a Classe - Your first choice!

Adresa 1: Rr. "Abdyl Frashëri", P.7/1 (50m nga Libri Universitar)
Adresa 2: Rr. "Papa Gjon Pali II", Qendra Coin/ Rrethrrotullimi Zogut të Zi, Ring Center
Telefon 1: +355 4 2248557
Email: em.fashiongroup@gmail.com
Mobile: +355686074169
Facebook: ButikAlviero
Emri i Subjektit: ALVIERO ALBANIA

Kodi NACE: G4771 - Tregtia me pakicë e veshjeve në dyqane të specializuara
Vendndodhja: Tiranë

Alviero Martini 1a Classe - Your first choice! Marka e mirenjohur italiane per printet me harte, vjen ne Shqiperi nepermjet distributorit E&M Fashion Group (tashme ne disa pika ne Tirane, Durres, Vlore, etj).

 

Na ndiqni ne Facebook: https://www.facebook.com/ButikAlviero

spitali
Digicom

Komente

Nuk ka asnje koment.
 • Emri:
   
  Email:
     
  Përmbajtja:
   
   
Postuar nga: Dada
Data: 12/08/2010
ikub#: 1008120026
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE, CANTA, KEPUCE, VESHJE,
Reklame
ventouris

Artikuj te sponsorizuar

Reklame
Cineplexx

Reklame
Digicom

©2016 ikub.al